У Полтаві пролунали вибухи: у низці регіонів загроза атаки балістикою

У Полтаві пролунали вибухи: у низці регіонів загроза атаки балістикою

Звернімо увагу, що між вибухами і повітряною тривогою минула заледве хвилина. Станом на 02:10 повітряна тривога зберігається. Тому важливо залишатися в укриттях доти, поки не буде відбою.

Читайте також На Хмельниччині чутно вибухи: в область залетіли “Шахеди”

Що відомо про вибухи у Полтаві

Отже, о 02:04 у Полтавській області оголосили повітряну тривогу. Мешканців закликали переходити до укриттів.

Вже о 02:05 кореспонденти Суспільного повідомили про вибухи у Полтаві.

У той самий час надійшло повідомлення від Повітряних сил ЗСУ. Вони попереджали про загрозу застосування балістичного озброєння зі Сходу.

Станом на 02:10 повітряну тривогу оголосили у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Полтавській областях.

Нагадуємо, що під час повітряної тривоги у вашому регіоні важливо залишатися в укриттях. Не покидайте їх до відбою. Також не фільмуйте роботу ППО та не викладайте відповідні медіафайли у мережу.

Раніше вибухи лунали на Хмельниччині

  • Звернімо увагу, що пізно ввечері 26 лютого надійшло повідомлення про вибухи на Хмельниччині. Його зробили кореспонденти Суспільного у регіоні близько 23:30.
  • Зауважимо, що повітряну тривогу на Хмельниччині оголосили о 22:55. У той самий час про загрозу попереджали мешканців Чернівецької області. Пов’язано це було з загрозою атаки дронами-камікадзе “Шахед”. 10 хвилин до того оголошували відбій загрози, пов’язаної з ударними БпЛА. Тож, ці буквально з’явилися нізвідки.
  • Глава Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк о 23:03 сповістив мешканців регіону. За його словами, порушений повітряний простір області.
  • О 23:11 Повітряні сили написали, що у напрямку Хмельницького рухаються БпЛА від кордону з Молдовою.
  • Вже о 23:15 Запаранюк зауважив: “На поточний момент повітряний простір області чистий. Проте залишайтесь в укриттях, повітряна тривога триває”.
  • Зазначимо, що о 23:25 Повітряні сили попередили про існування загрози ударних БпЛА для мешканців Рівненської області. А о 23:31 написали, що ударні дрони на Рівненщині та тримають курс на північ.
  • О 23:48 Повітряні сили зазначили, що БпЛА ворога на межі Сумщини та Харківщини. І що вони рухаються на південний захід.
CosmoNews

Comments are closed.

CosmoNews@2020. All Rights Reserved