У Лондоні хочуть встановити вежу, яка звисатиме перевернутою з астероїда: фото проєкту

У Лондоні хочуть встановити вежу, яка звисатиме перевернутою з астероїда: фото проєкту

Проєктувальники вважають, що вежу можна буде підвісити до астероїда і вона повільно обертатиметься між Нью-Йорком і Південною Америкою щодня. За планом, її довжина складе 32 кілометри.

Зверніть увагу Від вибору квартири до умеблювання: поради, які допоможуть облаштувати домашній кабінет

Перевернута вежа має звисати з астероїда

Вежу Аналемма вигадало архітектурне бюро Clouds. Вона братиме початок далеко в стратосфері й трохи нижче за Міжнародну космічну станцію.

Конструкцію прикріплять до астероїда кількома тросами, які звисатимуть донизу. Згідно з діаграмами, вона перебуватиме на висоті лише кількох тисяч метрів над землею.

Вежу планують прикріпити до астероїда тросами / Фото cloudsao.com

“Analemma перевернула традиційну схему з фундаментом на землі, замість цього будівля використовує опорою космічний об’єкт, до якого підвішується вежа. Ця система називається Універсальною орбітальною системою підтримки (UOSS). Вивівши на орбіту над Землею великий астероїд, можна опустити на поверхню Землі високоміцний трос, на який можна підвісити надвисоку вежу. Оскільки ця нова типологія веж підвішена в повітрі, її можна побудувати в будь-якій точці світу і доставити в кінцеве місце”, – заявили в компанії.

Нерухомість Тренди і натхненняУ приміщеннях будуть різні краєвиди через обертання вежі / Фото cloudsao.com

За планом, люди добиратимуться до вежі та від неї на вертольотах або інших повітряних транспортних засобах. У будівлі облаштують житлові та офісні приміщення, а також магазини та сади. У більш непридатних для життя зонах будуть пам’ятники та похоронний храм.

Нерухомість Тренди і натхненняХмарочос заходитиме в стратосферу / Фото cloudsao.com

Вежу планують будувати в Дубаї до того, як її виведуть на орбіту над Нью-Йорком. За словами Clouds, дубайські архітектори є професіоналами у будівництві високих конструкцій, і свою роботу вони оцінюють дешевше, ніж працівники будь-якої нью-йоркської фірми.

CosmoNews

Comments are closed.

CosmoNews@2020. All Rights Reserved