Росіяни працюватимуть гібридно: до яких провокацій проти Європи вдалися зараз

Росіяни працюватимуть гібридно: до яких провокацій проти Європи вдалися зараз

Це 24 Каналу зауважив ексспівробітник СБУ Іван Ступак. Він підкреслив, що там вже зараз періодично росіяни використовують систему радіоелектронної боротьби, придушення зв’язку, сигналу GPS.

Читайте також Росія зробить те, чим погрожує, – Годжес назвав терміни ймовірного нападу на Альянс

Росіяни використовують РЕБ

Іван Ступак зазначив, що Росія постійно проводить різні інформаційно-психологічні операції. Одна з них мають якісь результати, інші – не дають жодного результату.

Зараз що росіяни активно роблять? Використовують систему радіоелектронної боротьби, придушення зв’язку, сигналу GPS у Балтійському регіоні. Тобто це балтійське узбережжя Польщі, країни Балтії частково, на Балтійському морі скандинавські країни. Там вони періодично вмикають ці системи,
– сказав він.

Найімовірніше, це більше тестування, як усе спрацює. Починаються проблеми з комунікацією, втрачається зв’язок, пілоти не бачать координат і так далі. Очевидно, найближчим часом росіяни будуть грати у цю гру та намагатися псувати життя європейцям, вмикаючи періодично ці системи.

“Не буде зв’язку, сталої роботи сервісів, починаючи від мобільного зв’язку, закінчуючи інтернет-банкінгом та якимись нормальними комунікаціями. На це можна розраховувати найближчим часом”, – пояснив ексспівробітник СБУ.

Чи можливий напад Росії на НАТО: останні новини

  • Президент Франції Еммануель Макрон висловив занепокоєння щодо потенційної агресії Росії проти держав-членів НАТО. Він наголосив на необхідності бути напоготові до такого розвитку подій у найближчі роки.
  • Аналітики ISW підозрюють, що Владімір Путін почав готуватися до військової агресії проти НАТО. Зазначається, що про це свідчить той факт, що 26 лютого Путін видав укази, які офіційно відновлюють Московський і Ленінградський військові округи. У такий спосіб у Росії також розформовується Західний військовий округ (ЗВО), який міністерство оборони Росії сформувало 2010 року шляхом з’єднання цих двох округів – МВО та ЛВО.
  • Колишній командувач збройних сил США в Європі Бен Годжес вважає загрозу агресії Росії проти європейських держав цілком реальною. За його словами, у разі захоплення України, Кремль піде далі. Тоді під загрозою опиняться країни Балтії, а також Польща і Румунія.
CosmoNews

Comments are closed.

CosmoNews@2020. All Rights Reserved