Окупанти знову вдарили по Куп’янську ракетою “Гром-Е1”

Окупанти знову вдарили по Куп’янську ракетою “Гром-Е1”

На щастя, обійшлось без постраждалих. Загалом минулої доби ворог обстрілював цивільне населення прифронтових та прикордонних міст і сіл Чугуївського та Куп’янського районів області.

Зверніть увагу Нова розробка Росії – “Гром-Е1”: що відомо про ракету-гібрид, якою вдарили по Куп’янську

По Куп’янську вдарили ракетою “Гром-Е1”

Як розповіли в ОВА, по місту Куп’янськ російський ворог завдав удару ракетою “Гром Е-1”. Внаслідок цього було пошкоджено інфраструктурний об’єкт. Без постраждалих.

Окрім цього, внаслідок обстрілів сіл Кіндрашівка та Кутьківка Куп’янського району сталися лісові пожежі.

А в селі Западне Куп’янського району обстрілом пошкоджено житловий будинок.

Ворог постійно обстрілює Харківщину: останні новини

  • Близько 14:00 поблизу села Нова Гусарівка Ізюмського району на вибуховому пристрої підірвався трактор МТЗ-82. Двоє чоловіків 31-го та 68-ми років, що були у тракторі, отримали поранення та були госпіталізовані в стані середньої тяжкості.
  • 28 вересня в ОВА повідомили, що внаслідок артилерійського обстрілу міста Вовчанськ Чугуївського району пошкоджено будівлі цивільного підприємства.
  • По селу Чернещина Ізюмського району ворог завдав удару керованою авіабомбою. Зафіксовано влучання у відкриту ділянку місцевості, без постраждалих.
  • Крім того, по селу Кругляківка Куп’янського району ворог вдарив ракетою “Гром Е-1”, пошкоджено інфраструктурний об’єкт.
  • Внаслідок обстрілу села Мала Шапківка Куп’янського району пошкоджено газогін, господарчу споруду, сталася пожежа на відкритій території.
CosmoNews

Comments are closed.

CosmoNews@2020. All Rights Reserved