Дружина Степана Хмари назвала дату та місце прощання з борцем за незалежність України

Дружина Степана Хмари назвала дату та місце прощання з борцем за незалежність України

Дружина Степана Хмари Роксолана Хмара повідомила, що прощання з її чоловіком, Героєм України, політвʼязнем, депутатом трьох скликань ВРУ, Степаном Хмарою, відбудеться 25 лютого на Майдані Незалежності, в Консерваторії. Його поховають на Байковому кладовищі.

Дивіться також На війні з ворогом загинув борець греко-римського стилю Руслан Данко

Безпека буде забезпечена

Вона також зазначила, що прощання відбудеться за адресою вулиця Архітектора Городоцького 1/3, 11, початок церемонії о 10.00. Вона триватиме до 12.30.

Після цього буде потім відспівування на Аскольдовій могилі і поховання на Байковому кладовищі.

Безпека буде забезпечена. Окрім того, Майдан – це місце найбільш забезпечене ППО,
– наголосила вона.

Роксолана Хмара написала, що в цей день проведуть людину, яка найбільше у своєму житті любила Україну і все життя присвятила боротьбі за її волю.

Хто такий Степан Хмара

  • Степан Хмара був українським політиком та дисидентом. Він поширював самвидав та іншу заборонену літературу. У 1960-х роках саме він вперше в Україні переклав працю Сахарова “Роздуми про мир, інтелектуальну свободу та прогрес”.
  • У 1980 році був заарештований КДБ, звинувачений за статтею “антирадянська пропаганда” та засуджений до 7 років ув’язнення в таборах суворого режиму та 5 років заслання. Покарання відбував у таборах для політв’язнів на Уралі.
  • За свою нескореність він відсидів 306 діб карцеру. Мало кому вдалося провести там так багато часу та вийти звідти при здоровому глузді та не відмовитись від своєї позиції.
CosmoNews

Comments are closed.

CosmoNews@2020. All Rights Reserved