У Мінську затримали 70 людей

У Мінську затримали 70 людей

Деяких журналістів, яких у суботу доставили з несанкціонованої владою акції до міліції Мінська, вже відпустили.

За даними правозахисного центру “Весна”, відпущені Марія Войтович (“Єврорадіо”), Катерина Карпицька (білоруське видання “Наша Нива”) і Олександра Ельбаум (портал tut.by)”, передає Інтерфакс-Україна.

У списку затриманих залишаються журналісти польського телеканалу “Белсат” Марія Гриць і Олена Довнар.

Крім того, вдень у суботу, під час акції затримали і незабаром відпустили журналістку “Єврорадіо” Юлію Мотузову.

За останніми даними “Весни”, всього під час несанкціонованої акції в Мінську затримано 70 осіб. Деякі вже на свободі.

Раніше в мінській міліції агентству “Інтерфакс-Захід” підтвердили затримання “кількох десятків людей у рамках адміністративного процесу”. Стосовно журналістів, за словами офіційного представника ГУВС Мінміськвиконкому Наталії Ганусевич, “вони не затримані”. “Після перевірки документів, якщо все гаразд, їх відпустять”, – сказала вона.

Як повідомлялося, чергова несанкціонована владою акція завершилася в Мінську без серйозних сутичок протестувальників із силовиками. В суботу, акції, зазвичай, проходять у форматі жіночих маршів.

У Білорусі вже півтора місяці тривають акції протесту проти підсумків виборів президента, які пройшли 9 серпня. Переможцем оголошений Олександр Лукашенко, який займає цей пост з 1994 року. Учасники акцій не визнають оголошені владою підсумки виборів, вважають їх сфальсифікованими.

CosmoNews

Comments are closed.